BaGiKO

BaGiKO

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
268

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
BaGiKo - svarbiausia yra gera nuotaika :)
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Sielos ir proto ramybė padeda nuveikti didžius darbus :)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Veržlūs, lankstūs, atkaklūs... Kaip tas upeliukas, vis tekantis, nešantis, plukdantis... Vizija mums neleidžia išsilieti iš krantų, bet leidžia juos koreguoti, misija – įpareigoja neužpelkėti, o vertybės įkvepia kurti ir padėti jauniems žmonėms atrasti pasaulį...