ESET Lietuva

ESET Lietuva

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
168

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Tikime ne tik savo komandos sėkme!
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Mūsų rytinė rutina, kuomet dirbame iš skirtingų darbo vietų, ganėtinai skirtinga.
Vieniems rytas prasideda nuo trumpos mankštos ar puodelio kavos. Kiti, išeidami iš namų, nori juos palikti tvarkingus, todėl skuba tvarkytis. Dar kiti kolegos rūpinasi biuro augalija, gaiviu oru ar tiesiog palaiko gerą emociją.
Nors veiklos skirtingos, tačiau lygiai 8:30 val., kad ir kur būtume, prisijungiame prie online susitikimo visi kartu. Ir tuomet skelbiame darbo dienos startą, visi pradedame dirbti vieningai bei susiderinę.
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Nes mes tiesiog esame draugai.