SVK

SVK

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
67

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Siunčiame komandinio ritmo su darbo priemonėmis video (p.s. balsas fone- taip pat darbo priemonė :))!
Smagaus žiūrėjimo!
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
SVK komandos puikios energijos formulė: :) Skani kava+ smagi mankšta= gera nuotaika ir produktyvūs darbo rezultatai! Rekomenduojame !!! :)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
SVK komanda - LAIMINTI \"SPORTO\" KOMANDA!!! Pavyzdys mums - Benedikto Vanago komandos energija, veržlumas ir užsispyrimas!! Pirmyn į Dakarą!!!