THINK PINK TEAM

THINK PINK TEAM

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
23

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
THINK PINK TEAM darbams atlikti naudoja visas įmanomas priemones!
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
THINK PINK TEAM mano, kad atsipalaiduot ir naudingai pasportuot, svarbu tinkamai parinkta muzika ir ... bateliai ;)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
SUPER GIRL personažas geriausiai atspindi THINK PINK TEAM komandą. Kiekviena iš mūsų turime tam tikrų super galių, kurias naudojame bendram tikslui pasiekti. Bet niekada nepamirštame, kad šalia viso to dar esame ir moterys.. su rožiniais bateliais ;)