KOPERTINA

KOPERTINA

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
26

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Fainos iš PAINOS :)
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Gera nuotaika + šaunus kolektyvas + skani kava = gera energijos dozė visai dienai ;)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Originalūs sprendimai, įvairiapusiškas mąstymas, nepaprastai paprasti sprendimo būdai, universalumas, darbštumas, skirtingų požiūrių ir charakterių vienuma - visa, tai ką įkūnija PAINOKĖ, mes deriname tarpusavyje kiekvieną dieną ir ugdome savo šauniausią komandą, nes mes juk esam FAINOS iš PAINOS :)