GŽ Vištytės

GŽ Vištytės

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
144

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Esame GŽ klinikos kolektyvas. Savo pacientus pasitinkame su gera nuotaika ir stengiamės,kad nemalonūs instrumentų garsai virstų šypseną keliančiu ritmu.
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Energijos darbams pasisemiame vieni iš kitų - gera nuotaika kolektyve, tai varomoji mūsų jėga. O šokis - vienas iš būdų, kuris veikia labai teigiamai ir užkrauna pozityvumo dozę visai mūsų komandai!
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Dantukų fėjos egzistuoja ne tik pasakose. Mūsų komanda- tai stebuklingos dantukų fėjos! :)