AB ,,Klaipėdos Baldai

AB ,,Klaipėdos Baldai"

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
29

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Ačiū Office Day už galimybę sukurti šį nuotaikingą filmuką :)
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Rytinė mankšta
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Neatsiejama mūsų įmonės dalis yra autokrautuvai ir darbštūs , kaip bitės darbuotojai. Mūsų širdis - draugiškas, stiprus, spalvingas, mielas, darbštus, šiltas, vieningas kolektyvas. Kiekvienas, kaip bitutė kasdien nešame po žiedadulkę į bendrą Avilį vardan saldžių darbo vaisių. Mūsų daug ir mes tikra šeima AB \"Klaipėdos baldai\" avilyje. Atvaizdavome save: stipria, spalvinga, greita, universalia, švelnia ir žiūrinčia didelėm,is akimis į priekį, į tikslą BITUTE