Kavos pertraukėlė

Kavos pertraukėlė

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
69

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
\\\\\\\"Kavos pertraukėlės\\\\\\\" komandos merginos dalinasi savo daina - mes esame draugiška HR komanda, kuri stengiasi visus mūsų Reitan Convenience Lithuania, UAB (\\\\\\\"Caffeine\\\\\\\", \\\\\\\"Narvesen\\\\\\\" ir \\\\\\\"Lietuvos Spauda\\\\\\\") darbuotojus išklausyti, suprasti, padėti ir palaikyti.
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Kavos pertraukėlės merginos ne tik puikiai dirba, bet ir smagiai išnaudoja turimas pertraukėles. Skatiname judėjimą, mankštą ir viską, kas padeda išlikti sveikiems ir laimingems - skani Narvesen ar Caffeine kava yra būtina bet kokio ritualo dalis :)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Mūsų komanda įvairi, įdomi, linksma, darbšti ir pati šauniausia :)