BumBum`ai

BumBum`ai

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
167

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
We will rock You !!!
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Tarnyboje neturime daug būdų atsipalaiduoti, tačiau vienas iš maloniausių - patogi kėdė ir vitaminų \\\"bomba\\\" :)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Jei ,,bumbum\'ų\" komandą galėtų įkūnyti vienas personažas - jis atrodytų štai taip. Mūsų darbas sunkus, dažnai nepatogus ir atliekamas įvairiausiomis sąlygomis: tiek pilant lietui, tiek kaitinant saulei. Tačiau, be šio kostiumo, išminuotojo darbas sunkiai įsivaizduojamas. Kas dieną susiduriame su ,,piktais paukščiais\" ir saugumas, bet kokiu atveju, visada yra prioritetas numeris vienas!