Alisos stebuklų šalyje

Alisos stebuklų šalyje

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
65

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Alisos šelsmų šalyje.

 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Alisos žaidimų šalyje
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
?Alisos saugios ateities šalyje?
Niekada negali žinoti ,koks rytojus tavęs laukia ,bet visada gali būti pozityviai jam pasiruošęs .
Mūsų personažas Finansinis Sergėtojas ir šiuo video pagalba norime parodyti mūsų darbo specifiką, kad pas mus nėra vieno svarbaus personažo , už vieno konsultanto slepiasi labai daug tą pačia linkme ir tuo pačiu tikslu dirbančių asmenų .
MES ESAME TAS PERSONAŽAS , MES ESAME VIENAS UŽ VISUS IR VISI UŽ VIENĄ!