RG TEAM

RG TEAM

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
62

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Smagu, kad siunčiate užduotis, kurios telkia komandą, paįvairina darbinę veiklą, prablaško ir suteikia daug gerų ir šviesių emocijų.
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
,,Sunkus darbas be poilsio visada veda link nesėkmės\\\"
( John Kehoe)

Tad Jums visiems linkime kokybiško poilsio ir didžiausios sėkmės darbuose (galite naudoti ir mūsų receptą, veiksmingas).
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Pas mus 2zgės kiekvieną dieną!  Argi mes ne BITĖS?
Medus saldus, bet, norint pripildyti korį, tenka gerokai paplušėti. Kartais pasitaiko ir ČILI pipiriukų, bet
mes gurmanai...