Žaliai balti

Žaliai balti

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
174

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Kauno „Žalgirio“ organizacijos komanda nekantriai laukia, kada sirgaliai vėl galės grįžti į areną ir kurti nepakartojamą atmosferą. Kol kas frontą palaiko kartoniniai žiūrovai, barškinantys skanduotes kanceliarinėmis priemonėmis. Visi Kauno „Žalgirio“ fanai!
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Žalgirio organizacija dalinasi energizuojančiais pratimais visiems žaliai baltiems!
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Žalgiris - tai, kas mūsų kolektyvą vieniją!