Fėjų dulkės

Fėjų dulkės

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
164

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Fėjų repas :))))
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Fėjukių mankšta :) :)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Esame fėjų plepučių komanda.

Fėjų dulkėmis gesiname kasdienius sunkumus, fėjiškais balsais konsultuojame savo klientus ir pasitelkus fėjiškus sugebėjimus rūpinamės, kad tyliomis naktimis kiekvienas iš Jūsų miegotų kokybiškai! Nepaisant savo išskirtinių gebėjimų nepamirštame svajoti, daug juoktis, mokytis. Nepamirštame ir kavos ryte. Ir daugybės saldainių dienos eigoje :)