BORUŽĖLĖS

BORUŽĖLĖS

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
20

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Nuostabiai praleista minutė :)))
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Smagi pertraukėlė: boružėlės šėlsta :)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Boružėlės gamtoje neturi priešų, o jų prisilietimas atneša laimę. Jeigu mūsų komanda galėtų rinktis, tai būtų boružėle, nes ji ieško aukščiausios vietos, kad galėtų atsispirti ir pakilti. Linkime visiems rasti savo boružėlę :)