PRIIMK PO SKĖČIU

PRIIMK PO SKĖČIU

Taškai už užduotis
300/300
Balsai  
242

Užduotys

1. Su kasdien naudojamomis kanceliarinėmis ir kitomis darbo priemonėmis drauge su komandos nariais sukurkite savo komandinę dainą/ritmą. Pridėkite vaizdo įrašą už kurį mes pridėsime 100 taškų.  Antrosios užduoties laukite nuo gegužės 10 d.
Pridedame komandos PRIIMK PO SKĖČIU dainą. Linkime visiems geros nuotaikos! Šypsokitės dažniau! Šypsena stiprina mūsų imunitetą pilkai kasdienybei :)
 
2. Kaip pasisemiate energijos rytais prieš darbus ar trumpam atsipalaiduojate tarp užduočių? Pasidalinkite savo sugalvota komandine mankšta, kuri padeda jūsų komandai ir taip pat gali būti naudinga kitiems! Už pridėtą vaizdo įrašą (rekomenduojame kelti nuorodą iš Youtube arba Vimeo) gausite 100 taškų. Trečiosios užduoties laukite nuo gegužės 17 d.
Mes visi labai skirtingi, tačiau kartu mums be galo smagu ir dirbti, ir kurti, ir ilsėtis. Dėkojame savo komandos narėms Vidutei su Audrute, kurios lieka už kadro, nes joms tenka filmuoti ir montuoti video, kur užfiksuotos įvairios komandos gyvenimo akimirkos :) O jų daug! Kviečiame pajudėti kartu. Juokas - irgi sportas :)
 
3. Jeigu jūsų komanda būtų žmogus ar personažas, kaip jis/ji atrodytų? Naudodami įvairias priemones, programas pieškite, dėliokite, klijuokite ar įmituokite patys. Už atliktą užduotį gausite 100 taškų.
Birštono gimnazijos komanda PRIIMK PO SKĖČIU kvėpuoja gaiviu Birštono oru, mėgsta stovyklauti, žavisi Nemuno vingiais. Jei būtume gyvūnas, pasirinktame banginuką. Jis didelis, kaip mūsų meilė savo kraštui, jo žmonėms, žaismingas ir žavus. Kiekvienas iš mūsų šiame banginukyje - labai svarbus ir reikšmingas.